Ai kërkohet nga PSG dhe nga Liverpooli.

Jan Oblak pritet të largohet nga Atletico Madridi.

Portieri i ekipit madrilien nuk dëshiron të qëndrojë më te “Los Colchoneros”.

Mediat spanjolle shkruajnë që ai ka dy oferta.

Ai kërkohet nga PSG dhe nga Liverpooli.

Gjithsesi, oferta e PSG-së është më tunduese për të.