Edhe nëse Mauro Icardi nuk arrin të shënojë, ai mbetet në qendër të vëmendjes shkau i gruas dhe menaxheres së tij, Wanda Nara

Në ditët e festive Mauro Icardi dhe Wanda janë parë në një pikë karburanti, teksa furnizonin makinën e tyre Hammer, e gjitha në ngjyrë ari.

Dhe padyshim që vëmendja ka shkuar te veshja shumë ekstravagante e biondinës, që nga kostumi e deri te këpucët.

Dhe në harkun e pak minutave fotot e një prej çifteve më të famshme të Milanos kanë përfunduar në rrjetet sociale, ku nuk kanë munguar edhe komentet pikante nga ndjekësit.