Këngëtarja Xhensila Myrtezaj ka publikuar pak ditë më parë videoklipin e këngës, ‘Çelsi i zemrës’ e cila ishte një dedikim kushtuar bashkëshortit të saj Bes Kallaku.

Xhensila e ka kënduar këtë këngë ditën e dasmës dhe më në fund publikoi dhe videoklipin ku të dy janë shfaqur mjaft romantikë.

Ajo që bie në sy ndër të tjera është dhe palltoja e saj prej pelushi, një nga tendencat më të fundti të këtij dimri.

Pellushi që mban veshur Xhensila në këto foto, është “Teddy Bear Icon Coat” e Max Mara-s dhe kushton 3,590 dollarë.

Këtë veshje të kushtueshëm e kemiparë të veshur nga shumë Vip-a në në mbarë botën.