Ylli i njohur Paris Hilton një ditë më parë informoi të gjithë fansat e saj se dashurinë e saj me Chris Zylka e ka kurorëzuar me fejesë.

Lajmin e kishte bërë të ditur vetë Hilton përmes një postimi që ka bërë në rrjetet sociale.

Aktori i kishte propozuar fejesë bukuroshes 36-vjeçare gjatë një udhëtimi në Aspen të Colorados, por ajo që bie në sy është unaza e cila shkëlqen e tëra, e vlerësuar 20 karatë dhe me një çmim afërsisht 2 milionë dollarë.

Hilton ka shkruar se ajo kurrë nuk është ndier më e lumtur, më e sigurt dhe më e dashur.

“I thash Po. Jam shumë e lumtur dhe e gëzuar që u fejova me dashurinë e jetës sime. Po ndihem vajza më me fat në botë. Ti je ëndrra ime e realizuar! Faleminderit që më tregove se përrallat ekzistojnë”, kishte shkruar Hilton.