Reperi Noizy bashkë me labelin OTR kanë zgjedhur që të festojnë pak tallava

Grupi bashkë me reperin e njohur ishte në një koncert në Zvicër dhe duket se në kohën e lirë në prapaskenë kanë vallëzuar me muzikë tallava që nuk dihet cili këngëtarë e ka kënduar.

Në anën tjetër, Noizy këtë vit e ka provuar edhe vetën si aktor përveç muzikës.

Ende nuk dihet në cilin film do të luaj ai por sigurisht do të mësohet më vonë.

Noizy më parë, para se të bëhet reper ka qenë mundës kafazësh në Angli, madje ka edhe xhirime ku ai shihet duke bërë 15 ndeshje pa humbje në streetfighter.