Ajo është një nga moderatoret e dashura të publikut shqiptar, e cila për vite me rradhë ka shoqërar pasditet tuaja në ekranin e televizionit.

Moderatorja Rudina Magjistari gjithmonë është shfaqur e kuruar deri në detaj. Dhe duket se vitet nuk kanë ndryshuar asgjë nga ajo.

Rudina duket po aq e bukur gjithmoë. Këtë herë ajo është shfaqur në parukere duke lyer flokët dhe pa make-up.

Edhe Rudina është përfshirë nga opsionet më të fundit të Insta Storyt, duke dalë pak nga natyra e saj klasike.