Ardian Fullani, ish-guvernatori shumë i diskutuar i Bankës së Shqipërisë, feston ditëlindjen gjatë ditës së sotme.

Për këtë arsye djali i tij, Erik Fullani, i cili është mjaft i njohur në rrjete sociale, i ka bërë një urim mjaft prekës.

“Kam lindur me fatin me te madh ne bote qe jam Çuni jot. Do ta kem per nder gjith jeten te jem djali i Ardian Fullanit .

Çdo dit e shpenzoj duke u munduar te te bej krenar bab , te behem si ty bab , nje shok i mire si ty, nje njeri i drejte si ty , me besim te madh ne zot si ty , nje burre per familjen si ty , mirenjohës si ty , trim e sedërli si ty bab.

Te ruaj mbiemrin dhe traditat e shtëpise sone te madhe sic bene te paret tane. Gezuar Ditelindjen,”-përfundon Eriku urimin e tij në rrjetë sociale.

Image