Neymar do të jetë i ftuari i nderit nesër në edicionin e 93-të “Pitti Imagine”. Ylli i Paris Saint-Germain do të marrë pjesë në prezantimin e “Replay”, sponsori i tij, që do të zhvillohet në panairin e Firneces.

Mbrëmjen e sotme, pas ndeshjes së Kupës së Ligës kundër Amiens, braziliani do të shkojë në qyetin toskan me avionin e tij privat dhe nesër do të takohet me tifozët në dyqanin e “Replay”.