Neymar është një nga futbollistë më të talentuar në botë dhe këtë e tregon gjatë ndeshjeve

Braziliani i PSG-së, Neymar ka publikuar një video në Twitter, ku shihet duke turpëruar bëshkëlojtarët e tij në stërvitje.

Braziliani mungoi në ndeshjen e fundit ndaj Nantes, por pritet të jetë gati për ndeshjen e ardhshme në kampionat.