Bukuroshja Myleene Klass ka treguar asetet e saj derisa është në pushime në Seychelles për festat e Vitit të Ri

Bukuroshja edhe kësaj radhe ka treguar atë që e di më së miri, gjoksin e saj.

E këtë ajo e ka bërë gjatë kësaj të mërkure kur është paraqitur me një palë bikine të reja.

Edhe pse 39 vjeçe, Klass ka treguar se ende është në formë dhe këtë e kanë treguar edhe fansat e saj që kanë pasur komente të shumta për bukuroshen.