Mozzik kohët e fundit ka qenë e mediave rozë shqiptare në lidhje me shkëputjen e bashkëpunimit me labelin, On Records.

Por, sot këngëtari ka publikuar këngën më të fundit, të cilën e ka realizuar me këngëtarë të huaj dhe që është i pari i këtij lloji për reperin.

“Ti amo”, titullohet kënga e re që e ka sjell në duet me Veyselin ndërsa është publikuar vetëm në Spotify.