Kalifornia e Jugut është përballur me mot shumë të keq këto ditë dhe modelja e njohur ka gjetur mënyrën e duhur për tu mbrojtur.

Kendall Jenner është shfaqur tepër provokuese me një fotografi nudo në kopertinën e revistës Harper’s Bazaar.

E veshur me një mushama të tejdukshme, 22-vjecarja duket shumë seksi e ulur në një kolltuk të kuq. Ajo është ndër modelet më të suksesshme që merr shpesh rreziqe për të bërë fotografi në pozicione të ndryshme dhe me veshje tjera.