Kjo ngjarje ka ndodhur në Kinën Veriore.

Regjistrimet tregojnë një kalë të bardhë i cili kafshohet nga dy kafshë të egra, raporton dailymail, transmeton lajmi.net

Tigri i hidhet kalit dhe e kafshon atë, ndërkohë që edhe luani i hidhet sipër. Stafi i cirkut përpiqet për ta liruar kalin, duke i rrahur luanin dhe tigrin.

Kali ka pësuar lëndime të lehta dhe sipas stafit duket në gjendje normale. /Lajmi.net/