Bukuroshja nga Peja tashmë ka tërhequr vëmendjen e të gjithëve me historinë tragjike të dashurisë së saj, shkruan Gazeta Blic.

Është fjala për Kaltrina Lulaj e cila ishte e ftuar në një nga emisionet ‘Express Rozë’, ku me lot në sy rrëfeu për të dashurin i cili më nuk jetonte.

Por pas kësaj ajo u përfol edhe për lidhje të tjera dhe për jetën luksoze që bënte. Kaltrina është e pasionuar pas palestrës që punonte vazhdimisht për këto linjat perfekte që ka.

Bukuroshja nga Peja nuk i mungon as rrjeteve sociale ku publikon imazhe të llojllojshme, padyshim që ato të cilat marrin vëmendjen janë imazhet seksi të saj.

Më poshtë mund të ndiqni 5 fotografitë më të zjarrta që modelja ka, forma këto që çdo vajzë tjetër do i kishte lakmi.