Mimoza Shkodra është artistja më simpatike e skenës tonë muzikore

Së fundmi është bërë më aktive dhe më e komentuara në rrjetet sociale e cila na sjellë imazhe vazhdimisht.

Paraqitjet e fundit janë ato që na kanë rënë në sy ku shfaqet tejet atraktive dhe elegante, transmeton GazetaBlic.

Siç duket ky viti që lëmë pas ishte ndër më të mirët për këngëtaren Shkodra, e cila edhe e kurorëzoi dashurinë e saj me fejesë me artistin shqiptar, Seldi Qalliu.

Ndoshta edhe kjo është arsyeja pse Mimoza duket kaq e lumtur e që padyshim do shkrihet edhe Seldi me pamjen e mrekullueshme që ka.

Këta të fundit kanë publikuar edhe projektin e përbashkët ‘Dashni’, këngë kjo që ka marrë mbi 10 milionë klikime.