Moderatorja Amarda Toska vijon të publikojë në rrjete sociale foto të ndryshme nga pushimet e saj malore së bashku me familjen.

Në një foto të ku ajo shfaqet me djalin e saj Joelin shohim sesa është rritur. Gjithashtu ajo që vihet më shumë re në këtë foto është ngjashmëria e madhe, që ka mes Joelit dhe babait të tij komedianit, Ermal Mamaqi.

Në fillim Joeli dukej një kopje e Amit, por tashmë duket se gjërat kanë ndryshuar. Aktualisht çifti është në pritje të fëmijës së tyre të dytë që do të jetë vajzë.

Image