Duket sikur marrëdhënia e Dakota Johnson dhe Chris Martin, dita ditës po bëhet më e fortë.

Aktorja 28-vjeçare dhe këngëtari 40-vjeçar u panë në një darkë, të premten në Malibu të Kalifornisë.

Dakota dhe Chris u vunë re teksa arritën me makinën e këngëtarit dhe të dy ishin në humor të mirë derisa po prisnin tryezën e tyre.

Kështë hera e parë që Dakota dhe Chris janë fotografuar së bashku!

Image