Moderatorja e njohur nga Shqipëria, Marina Vjollca shumë shpejt pritet të nis emisionin e ri në Klan Tv.

Vjollca duket si mos më mirë, dhe këtë po e dëshmon me paraqitjet e saj në rrjetet sociale- shkruan Indeksonline.

Vjollca gëzon një bukuri natyrale dhe jo rashtësisht është njëra ndër moderatoret më të pëlqyera shqiptare.