Prej kohësh presim që Luana Vjollca të shfaqet e transformuar.

Ajo ka treguar pak nga ndryshimi saj para disa javësh, por në ekran ishte shfaqur krejt ndryshe. Madje dhe në rrjetet sociale ajo ishte treguar e rezervuar për të treguar pamjen e saj të re.

Ajo ka përshëndetur fansat e saj më një foto të cilën e ka postuar enkas për fillim vitin 2018. Nëse do ju duhet të zgjidhni mes Luanës të vitit që lamë pas dhe kësaj që duket tashmë me siguri do të jetë e vështirë.

Moderatorja e emisionit ‘Shoko kush luan’ duket e hatashme dhe tmerrësisht sexy. Ajo është një nga moderatoret e ekranit e cilësuara si më tërheqëse dhe me forma trupore  të lakuara.