Një viti të ri i ka lezet të vijë me ndryshime e gjëra të reja. Shumë nga VIP-at i janë bashkuar risisë duke sjellë ndryshime në pamjen e tyre. Pas këngëtares Jonida Maliqi, e cil ndryshoi ngjyrën e flokëve nga zeshkane në brune, tashmë ëshët Luana ajo e cila ka vendosur të vijë ndryshë për 2018-ën.

Duket sikurë të gjitha e kanë kapur me flokët. Edhe moderatorja e njohur ka ndryshuar flokët e saj, por ndryshe nga Jonida ajo nuk ka prekur vetëm ngjyrën, por edhe gjatësinë e tyre. Dhe Luana nuk mund të dukej kurrë më bukur se kaq.

Ajo ka postuar një foto në Instagram ën të cilën duket me flokë dukshëm më të gjatë dhe ngjyrë gruri. Në përshkrimin e fotos ajo shkruan: Përshëndetje 2018! Ky po që është fillim i mbarë!

Image