Dikur kanë qenë ndër çiftet më të përfolura. Por duke qenë se lidhja e tyre, e cila kishte shumë sakrifica, mbaroi, Ledri dhe Dafina nuk mbetën as miq.

Edhe pse sot nuk flasin me njëri-tjetrin, ata i ka lidhur diçka, shkruan Express. Dyshja kanë qenë protagonistë të një emisioni, edhe pse intervistat i dhanë në mënyrë të ndarë, prapë se prapë, ka qenë një fotomontazh që i ka bërë bashkë.

Dhe kjo foto, u shpërnda nga Dafina, e cila edhe pse Ledrin se ka më as në rrjetet sociale, e ka vënë në Instastoryn e saj!