Këngëtarja e njohur Ledina Çelo është, duke shijuar së fundmi disa ditë të merituara pushimi.

Ajo ka shkuar së bashku me bashkëshortin dhe dy fëmijët e saj në Dubai.

Këngëtarja ka publikuar në rrjetet sociale disa fotografi nga pushimet ekzotike, që po shijon në klimën e ngrohtë të vendit të mrekullive.

Ledina shquhet për linjat super seksi dhe trupin joshës, që nuk heziton ta ekspozojë.

Në disa prej imazheve të publikuara, këngëtarja shfaq të pasmet e saj, duke treguar pak nga sensualiteti i saj.

Ledina është e martuar prej vitesh me boksierin kosovar, Naim Kabashi, dhe së bashku kanë dy fëmijë: Merlisin dhe Perianën.