Jenifer Metcalfe ka treguar trupin e saj fenomenal gjatë paraqitjes se saj në bikine sot

E kur ta kujtosh që ajo nuk ka më shumë se shtatë muaj nga lindja e djalit të saj, atëherë nuk ke si ta cilësosh ndryshe këtë bukuri.

Bukuroshja është parë sot me të dashurin e saj dhe yllin e Geordie Shore, Greg Lake.

Mirëpo, mediat më shumë janë marrë me trupin fenomenal të aktores, e cila duket se nuk ja ka lënë shenjë shtatzënia.

Për më shumë fotot flasin vetë