Pavarësisht se është afër 50 viteve, ylli i “Shtëpiakëve të dëshpëruara”, Camille Grammer ka treguar në Hawaii përmasat e saj gjigante

Ajo është në pushime të festave të fundvitit në ishullin përrallorë bashkë me familjen e saj.

Atje është shfaqur me bikine ku duket tepër e lumtur derisa vallëzon në plazh dhe rërën e plazhit në vigjilje të Vitit të ri.

E ylli i njohur duket se ka harruar të plaket.

Pavarësisht se ka 49 vjet ajo ngjason sikurse një vajzë 20 vjeçare.