Ndodh shpesh që VIP-t të kapen ”mat” me të njëjtat veshje. Këtë herë ka qenë radha e këngëtares shqiptare Ledina Çelo e cila po shijon pushimet familjare në Dubai.

Ajo çfarë bie në sy nga fotot e postuara në rrjetet sociale, këngëtarja shqiptare shfaqet me bikini trup, të cilat nxjerrin në pah format e saj perfekte fizike.

Por duket se përpara Ledinës, këtë kostum banjo me dizenjo e shirita bardh e zi, dhe disa qershi të kuqe të shpërndara, e ka veshur më parë Demi Lovato, e cila e ka publikuar edhe në rrjetin social Instagram duke marrë mijëra pëlqime nga fansat e saj,

Nga çfarë mund të shohim nga fotot mund të themi se të dyja bukurosheve ky kostum plazhi u shkon shumë.