Balerina shqiptare ka kohë që është shndërruar një modele profesioniste.

Bëhet fjalë për Klaudian Pepan, e cila është mjaft aktive në rrjetet sociale duke publikuar imazhe të ndryshme.

Bukuroshja edhe kësaj radhe ka ardhur me një fotosesion, e cila menjëherë ka tërhequr vëmendje.

Ajo shihet në bikini të bardhë dhe në prapavijë rozë ndërsa Pepa duket mjaft joshëse në këto ditë dimri.

Klaudia kohë më parë kishte sjell disa fotografi edhe krejtësisht lakuriq, të cilat kishin marrë komente pozitive.

Shkurorëzimi i bukuroshes dhe Albi Nakos ka qenë ndër lajmet e bujshme në faqet rozë të mediave shqiptare, si edhe në rrjetet sociale.

Pepën do ta shohim edhe në disa projekte të tjera të modës gjatë vitit 2018.