Kim Kardashian ka treguar edhe njëherë, se është në gjendje që të bëjë çdo gjë, vetëm që të bije në sy.

Së fundi ajo ka publikuar disa imazhe, në të cilat shfaqet e zhveshur, teksa po kryente obligimet e saj në qytet.

“Është e premte”, ka shkruar Kimi… Ndryshe, atë e shohim të veshur me një palë pantallona numër të madh, të kombinuar me këpucë dhe normalisht sutjena.