Aktorja australiane Nicole Kidman i është bashkëngjitur rrjetit të njohur shoqëror Instagram dhe kjo është fotografia e parë që ka ndarë me fansat.

Kidman në ndarjen e Globit të Artë u përzgjodh aktorja më e mirë për mini-serinë ‘Big little lies’.

Ylli i Hollywoodit shkëlqeu në skenë dhe pati një fjalim fantastik, si dhe u fotografua me kolegët e saj.

Image