Jemi në muajin janar dhe padyshim që temperatuarat kanë shënuar rënie.

E siç duket, modelja shqiptare Xhesika Berberi nuk e ka duruar dot të ftohtit dhe ka shkuar në vende të nxehta.

Ajo ka hedhur një fotografi në Instagram ku shihet se është në Mexico, duke shijuar të nxehtit në plazhet e këtij vendi.

Epo, Xhesika nuk ka thënë kot ‘Viva Mexico’.

Image