Të flasësh për Ledri Vulën dhe ish’të dashurat e tij, me siguri lista do të na dalë e gjatë.

Ai pa dyshim është ndër reperët më të suksesshëm, jo vetëm në muzikë.

Nëse do të bënim një sondazh të mirfilltë për mashkullin më seksi, me siguri ai do të fitonte trofeun e çmimit të parë.

Ledri numëron një listë të gjatë të femrave VIP që kanë qenë në krah të tij. Të gjitha të bukura, të famshme, seksi si Angela Martini, Dafina Zeqiri, Dua Lipa, Tuna…

Në kuadër thashethemesh për lidhje të mundshme me reperin kosovar është një tjetër listë femrash, po të famshme, po seksi. Ato janë Era Istrefi, Aurela Hoxha, Dorina Gegiçi apo edhe Luana Vjollca..

Pa dyshim që lidhja e tij më e dashur publikun ka qenë ajo me Dafina Zeqirin.

Por djali i ëndrrave për shumë femra duket se ka gjetur stabilitet në jetën e tij sentimentale. Ai tashmë është në një lidhje të konsoliduar (të paktën kështu thuhet) me vajzën nga Tirana, Adela Sollakun.