Sapo është kthyer sërish në punë pasi solli në jetë fëmijën e saj të parë me Jason Statham 6 muaj më parë dhe Rosie Huntington-Whiteley duket më në formë se kurrë.

Modelja 30-vjeçare ka postuar disa video dhe foto në Instagram, ku shihet me kostume banje.

Image
Image