Kate Upton postoi të dielën për ndjekësit e shumtë të saj në Instagram foto nga seti fotografik më i ri.

Modelja 25-vjeçare po punon për fotot e të brendshmeve Yamamay në Majemi dhe duket se as e diela nuk është pushim për të.

Upton shpërndau foto dhe video duke nisur që nga rregullimi përpara nisjes së shkrepjeve të aparatit, e deri te pozimet vetëm me të brendshme.

Image