Aktoren e telenovelave Silvia Navarro e njohim të gjithë për rolin e saj si Paloma në serialin “Kur ti të jesh e imja”. Ajo është në një marrëdhënie me Gerardo Casanova, nënkryetar i ‘Disney and ESPN Media Netëorks’ që prej vitit 2012. Silvia është renditur tek një prej 50 gratë më të bukura sipas një reviste spanjolle.

Sipas mediave vendase, Silvia dhe Gerardo nuk kanë dhënë shumë detaje se si ka nisur historia e tyre e dashurisë, por ajo që dihet është se kanë më shumë se 5 vite bashkë. Megjihtatë, ata e idnetifikojnë njëri-tjetrin me mbiemra si ‘i dashuri’, ‘e dashura’ edhe pse janë prindër të një djali dhe në rrjetet e tyre sociale ndajnë momente të ëmbla familjare. Në 7 shtator të vitit 2015, erdhi në jetë djali i tyre Leon i cili duket se ngjan shumë me mamin.

Silvia Navarro ka qenë në një lidhje 3-vjeçare me Fernando Alonso (2007-2010) dhe në vitin 2012 do të niste një jetë e re për të. Po ju tregojmë disa foto të familjes së saj.

ImageImage