Joao Mario nuk është i lumtur në Inter dhe po mendon largimin gjatë këtij afati kalimtar

Mesfushori portugez, Joao Moario ka refuzuar kalimin në Premierligë te skuadra e Watfordit, shkruan Calciomercato.

Lojtari dëshiron të luajë në garat evropiane dhe Sevilla shihet si një mundësi ideale për të, sepse garon në Ligën e Kampionëve.

Ai po ashtu mund të shkëmbehet me argjentinasin Correa, i cili pëlqehet nga trajneri Luciano Spalletti.