Jennifer Lopez ka bashkëpunuar sërish me stilistin legjendar të këpucëve Giuseppe Zanotti pas linjës së suksesshme të vitit të kaluar.

48-vjeçarja tregon trupin e saj të tonifikuar për promovimin e koleksionit të ri, duke treguar se mosha është thjesht një numër për të.

Në një video të shpërndarë në “Instagram”, bukuroshja shihet me disa kostume banje dhe vëmendja kërkon të jetë te këpucët.

#giuseppexjennifer #guiseppezanotti 👠👠👠👠👠

A post shared by Jennifer Lopez (@jlo) on