Jennifer Lopez ka bashkëpunuar sërish me stilistin legjendar të këpucëve Giuseppe Zanotti pas linjës së suksesshme të vitit të kaluar.

48-vjeçarja u zhvesh për promovimin e koleksionit të ri, duke treguar se mosha është thjesht një numër për të.

Në një video të shpërndarë në Instagram, bukuroshja shihet me disa kostume banje dhe me këpucë seksi.

Image