Ditën e sotme, kapiteni i përfaqësueses shqiptare, Ansi Agolli, i doli në mbështetje publike kreut të FSHF-së Armand Duka.

Por, duket se pas shpalljes publikisht të preferencës nga kapiteni kuqezi, edhe ish-sulmuesi i Kombëtares, Hamdi Salihi, i ka dalë në mbështetje Armand Dukës.

Përmes një publikimi në “Facebook”, Salihi shkruan: “Suksese president Armand Duka. Të uroj fitoren dhe arritjen e gjitha objektivave!”.

Image