Ajo ka qenë duke punuar shumë, që kur u bë pjesë e agjencisë së modelimit DAS dhe pozoi për koleksionin e saj të fundit të brendshmeve.

Dhe Kimberley Garner nuk ka humbur kohë, derisa ka përzier pushimin dhe punën, gjatë qëndrimit të saj në Miami të dielën,

Ish ylli i Made in Chelsea ka treguar figurat e saj mahnitëse trupore gjatë qëndrimit në pishinë.

27 vjeçarja ka ekspozuar këmbët e gjata, të pasmet seksi dhe gjoksin shpërthyes.

Image
Image
Image