Reperi Gjiko ka përmbyllur një vit shumë të suksesshëm në karrierë.

Ndërsa, vitin 2018 ka preferuar ta fillojë me një pushim me të dashurën e tij, moderatoren, Elita Rudi.

Çifti po pushojnë në ishujt Maldive dhe nga atje po sjellin vazhdimisht imazhe të reja nga vendet përrallore që po vizitojnë.

Së fundi, Elita ka filmuar reperin duke peshkuar bashkë me disa vendas atje, e që edhe në këtë profesion u tregua mjaft i zoti, duke zënë disa peshq

Kujtojmë që projekti i fundit nga Gjiko është “Shtrejt” këngë kjo në duet me Lumi B dhe Ledri Vulën.

Image