Moderatorja e njohur Marina Vjollca ka përfunduar emisionin e parë në Tv Klan. Finalja e këtij spektakli ishte të dielën që lamë pas dhe fitues të kësaj gare u shpallën Lindi dhe Kristi.

Gjithsesi sot nuk do të flasim për finalen, por për gjysmëfinalen. Atë natë që përkoi me 31 dhjetorin Marina shkëlqeu me fustanin me temina dyngjyrësh. Ai ishte kaq i veçantë, por ia kishim parë edhe një modelje tjetër shqiptare kohë më parë.

Modelja Amina Shena në një set fotografik nga Endrit Mërtiri, ka veshur të njëjtin fustan të markës Elisabetta Franchi.