Janë publikuar formacionet zyrtare të ndeshjes Bournemouth – Arsenal

Dy skuadrat angleze, Bournemouth dhe Arsenal kanë publikuar formacionet zyrtare, para takimit të tyre në kuadër të Premierligës.

Kjo ndeshje do të zhvillohet nga ora 1:30.