Janë publikuar formacionet zyrtare për sfidën mes Leverkusen e Bayern Munich.

Leverkusen dhe Bayern Munich do të përballen në “BayArena” nga ora 20:30, duke i dhënë fund pushimeve 1 mujore,

Bundesliga starton sezonin e mbetur më këtë super derbi, ndërsa të shtunën dhe të dielën do të zhvillohet sfidat tjera për xhiron e 18’të.

Munich gjendet në pozitën e parë (41), 11 pikë para Schalkes (30). /Gazeta Express/

Bayer Leverkusen: Pas Pak…

Bayern Munich: