Janë publikuar formacionet zyrtare për sfidën mes Barcelonës dhe Celta Vigos.

Barcelona dhe Celta Vigo do të përballen në Camp Nou nga ora 21:30, sfidë e vlefshme për Copa del Rey.

Shorti për çerekfinale të Kupës së Mbretit do të hidhet nesër nga ora 12:30, ku tashmë janë kualifikuar Atletico Madrid, Real Madrid, Leganes, Alaves dhe Real Madrid,

Barcelona: