Aktori i Portokalli Rezart Veleshnja ka publikuar në rrjete sociale një video në të cilën ironizon një video e disa vajzave që jetonin në Greqi dhe nuk kuptonin konceptin e lidhjes, e cila është bërë virale në rrjete sociale.

Ai ka thënë se e njihte Ermal Mamaqin dhe se ai ishte gruaja e këngëtarit Kozma Dushi. Kaq ka mjaftuar që të shpërthejnë komentet në rrjete sociale, gjithashtu këtë video e ka shpërndarë edhe vetë Ermali, i cili e ka pritur me shumë humor. Me siguri edhe kjo video do të jetë po aq virale sa e atyre vajzave.