Familja Fejzullahu njihen për jetën prej luksi që bëjnë.

E sigurisht se edhe veturat që ngasin janë modele të reja dhe të shtrenjta.

Së fundmi ishte Ermali i cili na njoftoj me veturën e tij të tipit ‘Mercedes’ nëpërmjet disa imazheve të publikuara në Instastory.

Së fundmi ai dhe familja e tij ishin në pushime në Bulgari ku i mbanin gjithashtu fansat e informuar me pamje nga ambientet luksoze ku po qëndronin.

Image