Ende po vazhdojnë ‘lojën’ e tyre me audiencën, edhe pse ata nuk pranojnë haptazi lidhjen e tyre, tashmë ne nuk kemi asnjë dyshim.

Këngëtarja nga Shqipëria Eni Koçi dhe reperi kosovar Genc Prelvukaj janë duke e shijuar lidhjen e tyre, shkruan Indeksonline. Eni ka vendosur që të relaksohet paksa, por pa Gencin.

Ajo ka zgjedhur motrën e saj Gretën që të shkojnë në kinema, nga edhe kanë postuar instastory.

Eh po në një ditë të ftohtë janari, filmi është zgjedhje më se e duhur.