Personazhi më i komentuar dhe më i pëlqyer tash e disa vite është Enca Haxhia

Ajo përflitet për çdo paraqitje të saj të zjarrtë, e madje ajo që e karakterizon artisten e njohur janë format bombastike që nuk përton ti vë në pah, shkruan Gazeta Blic.

Pothuajse në çdo fotografi të publikuar nga këngëtarja Haxhia ajo ekspozon me të madhe gjoksin ku siç duket nuk di tjetër gjë.

Edhe pse e re në karrierë ajo bën bujë në rrjetet sociale me imazhe të llojllojshme e nuk lë anash as projektet muzikore.

Të fundit këngë që e ka lansuar është ‘Ciao’, e cila është pëlqyer mjaft shumë nga audienca shqiptare.