Pamje magjepsëse…

Gjiko dhe e dashura e tij bukuroshe, Elita Rudin janë larguar nga ditët e ftohta në Kosovë dhe kanë përfunduar në Maldive.

Nga atje ata po publikojnë imazhe të ndryshe dhe sidomos Elita po duket shumë

Me bikini dhe fustane të ngushta për trupi, Elita “djeg” me pamjen e saj tërheqëse.