Moderatorja Elita Rudi dhe reperi Gjiko janë çifti më simpatik në estradë.

Këto ditë, dyshja është larguar nga angazhimet e përditshme dhe po pushojnë në ishullin Maldive.

Nga atje, Elita dhe Gjiko po sjellin vazhdimisht fotografi të reja në të cilat tregojnë se po kalojnë momente të paharruara atje.

Në llogarinë e saj në Instagram, moderatorja ka postuar një fotografi në të cilën shfaqet joshëse e veshur me bikini dhe me një minifund.

Ajo që u bie në sy të gjithëve është komenti i Gjikos, që të bën të qeshësh me lot, “Foto by tarzan @gjikotheflyboy”, ka shkruar reperi në komentin lënë sipër fotografisë së të dashurës së tij.