Kohët e fundit këngëtaren Elhaida Dani e kemi parë mjaft seksi dhe më të kuruar se kurrë në pamjen e saj.

Gjithashtu vetëm pak ditë më parë ajo publikoi një foto ku tregoi se ka ndërruar model flokësh duke u bërë bionde. Megjithatë Elhaida nuk është ndalur me kaq.

Ajo ka publikuar një foto tjetër të rrjete sociale në të  cilën e shohim të shtrirë në shtrat mjaft provokuese duke treguar gjoksin e saj. Të jetë duke realizuar një klip të ri?